Participari si rezultate

 

Dintre sportivii cu rezultate la concursurile de schi alpin din ultimii ani s-au remarcat prin rezultate deosebite: Hanna CRISAN (golden team), Mihnea POP (golden team), Andrei SALANTA (speranta), Ana GARBO (speranta), Akos FINA (golden team), Nandi FAGARASSY (golden team), Robert FAGARASSY (speranta), Ioana BOGOS (speranta), Maria TUDORICA (golden team), Maria STOICA (speranta), Bogdan BOTEZAN (speranta), Alex MEZO (speranta).

 

PARTICIPARI REZULTATE
  NUME PRENUME Categorie varsta locul
Cupa EKE – 14.02.2009

Fete//baieti

CUREA ANDA 6-8 ani F. 7 II
Cupa GCSoft ed.I-a, 15.02.2009

Fete// baieti

CUREA ANDA 7 ani si m.mici F. 7 I
CAMPEAN TONI 7 ani si m.mici B. 5 II
APOSTOL STEFAN 7 ani si m.mici B. 7 III
CHISIU CHRISTIAN 8-10 ani B. 9 II
CHIS SERGIU 8-10 ani B. 8 III
CHIS IOANA 10-12 ani F. 12 III
Fest. Nat. SERBARILE ZAPEZII, 22-25.02.2009 CHIS IOANA SL paralel 12 III
Cupa GEBEFUGI, ed.I-a 01.03.2009

Fete// baieti

CUREA ANDA 7 ani si m.mici F. 7 I
CAMPEAN TONI 7 ani si m.mici B. 7 I
ILCO NINO 7 ani si m.mici F. 5 III
CHIS SERGIU 8-10 ani B. 9 II
CAMPEAN ALEX 8-10 ani B. 7 III
CHIS IOANA 10-12 ani F. 12 III
Cupa HOMOROD, 07.03.2009 CUREA ANDA 6-8 ani F. 7 II
Cupa NBC ed.I, 15.03.2009

Fete//baieti

CAMPEAN TONI 3-5 ani B. 5 I
GARBO ANA 3-5 ani F. 4 II
CAMPEAN ALEX 6-7 ani B. 7 I
CUREA ANDA 6-7 ani F. 7 II
ILCO ALEXIA LUCA 6-7 ani F. 6 III
CHISIU CHRISTIAN 8-10 ani B. 9 I
CIUCIUC BOGDAN 8-10 ani B. 9 II
JURCA MIHNEA 8-10 ani B. 9 III
CHIS IOANA 10-12 ani F. 12 II
Cupa MARISEL

ed. I-a, 22.03.2009

Fete// baieti

Mixt cat. 11-14 ani

POPESCU ANDA 4-8 ani F. 7 I
ILCO ALEXIA LUCA 4-8 ani F. 6 II
GARBO ANA 4-8 ani F. 4 III
CAMPEAN ALEX 4-8 ani B. 7 I
BOTEZAN BOGDAN 4-8 ani B. 7 II
CAMPEAN TONI 4-8 ani B. 5 III
CUREA ANDA 8-11 ani F. 8 I
DECEAN BIANCA 8-11 ani F. 10 II
TUDORICA MARIA 8-11 ani F. 9 III
CHIS SERGIU 8-11 ani B. 9 I
CHISIU CHRISTIAN 8-11 ani B. 9 II
DORCA TUDOR 8-11 ani B. 11 III
CHIS IOANA 11-14 ani F. 12 I
DECEAN ALEX 11-14 ani B. 12 II
MARZA ANA 11-14 ani F. 11 III
PARTICIPARI REZULTATE
  NUME PRENUME Categorie varsta locul
Cupa PIONIERUL ed.I-a, 07.02.2010 CRISAN HANNA 7-10 ani F. 8 I
CIUCIUC BOGDAN 10-12 ani B. 10 III
Cupa GCSoft ed. II-a, 13.02.2010

Fete// baieti

GARBO ANA 6 ani si mai mici F. 5 II
CRISAN HANNA 7-9 ani F. 8 I
BOTEZAN BOGDAN 7-9 ani B. 7 II
CHIS SERGIU 9-11 ani B. 9 II
CHISIU CHRISTIAN 9-11 ani B. 9 III
Cupa SPANDO ed.II-a, 13.03.2010

Fete// baieti

CAMPEAN TONI 6 ani si m.mici B. 6 I
DEMIAN LUCA 6 ani si m.mici B. 5 II
ILCO NINO 6 ani si m.mici B. 6 III
GARBO ANA 6 ani si m.mici F. 5 I
SALANTA ANDREI 7-9 ani B. 8 II
GARBO ANDREI 7-9 ani B. 8 III
CUREA ANDA 7-9 ani F. 8 I
CRISAN HANNA 7-9 ani F. 8 II
BOGOS IOANA 7-9 ani F. 8 III
CHISIU CHRISTIAN 9-11 ani B. 9 I
CHIS SERGIU 9-11 ani B. 9 II
CIUCIUC BOGDAN 9-11 ani B. 10 III
MARZA ANA 9-11 ani F. 12 III
DECEANU ALEX 11-13 ani B. 13 III
Cupa ROCA ed.II-a, 21.03.2010 CRISAN HANNA 7-9 ani F. 8 I
BOGOS IOANA 7-9 ani F. 8 III
PARTICIPARI REZULTATE
  NUME PRENUME Categorie varsta locul
Cupa PIONIERUL ed.II-a, 05.02.2011 CRISAN HANNA 7-9 ani 9 II
Cupa ROCA ed.III-a, 12.02.2011 CRISAN HANNA 7-9 ani F. 9 I
Cupa GCSoft ed.III-a, 26.02.2011 DRAGOMIRESCU ELENA 7 ani neimpl. si m.mici F. 6 I
GARBO ANA 7 ani neimpl. si m.mici F. 6 II
TUDORICA MARIA 10-12 ani impliniti F. 10 III
CHISIU CHRISTIAN 10-12 ani B. 10 III
CIUCIUC BOGDAN 10-12 ani impliniti B. 11 II
TUDORICA ANDREI 13-15 ani B. 13 III
Fest. Nat. FULG DE NEA ed. VII-a, 04-06.03.2011 ECHIPAJ SPANDO – clasament general X X III
FOGARASSY NANDOR

SOMESAN TUDOR

CRISAN HANNA

CHIS IOANA

Paint ball pe schiuri echipaj III
SOMESAN TUDOR SL.paralel 18 ani III
Cupa DORNELOR ed.I-a, 11-13.03.2011

Slalom special (SL)

Slalom urias (SU)

CRISAN HANNA Fete mici Sl. Sp.

Sl.U

I + I
FOGARASSY NANDOR Baieti mici Sl. Sp.

SU.

I + I
TUDORICA MARIA Fete mari Sl. Sp.

SU

II + II
SOMESAN TUDOR Baieti mari SU III
ECHIPAJ SPANDO – clasament general X X II
PARTICIPARI REZULTATE
  NUME PRENUME Categorie varsta locul
Cupa GUTAI ed.I-a, 12-14.02.2012

Slalom special (SL)

Slalom paralel (Sl.paralel)

Slalom urias (SU)

CRISAN HANNA Fete mici Sl.paralel III
SL I
SU I
FOGARASSY NANDOR Baieti mici Sl.paralel I
SL I
SU II
POP MIHNEA Baieti mari Sl.paralel II
SU I
Cupa PIONIERUL ed.III-a, 15.02.2012

Slalom special

CHIOREAN BOGDAN 8-10 ani 9 II
COZACU CATALINA 8-10 ani 9 II
TIBA IRINA 11-12 ani 12 I
SIMEDREA LUCA 6-8 ani 8 I
NISTE OCTAV 8-10 ani 9 I
Cupa GCSoft ed.IV-a, 18.02.2012 GARBO ANA 7 ani s.m. mici 7 I
DEMIAN LUCA 7 ani s.m. mici 7 II
GOIA CRISTIAN 7 ani s.m.mici 7 I
FINA AGATHA 8-10 ani 8 III
CRISAN HANNA 8-10 ani 10 I
GARBO ANDREI 8-10 ani 9 III
CAMPIAN TONI 8-10 ani 8 I
FOGARASSY NANDOR 10-12 ani 12 II
CIUCIUC BOGDAN 10-12 ani 12 III
FOGARASSY ROBERT 12-14 ani II
POP MIHNEA 12-14 ani 12 I
Fest. Nat. FULG DE NEA ed.VIII- a, 02-04.03.2012 CRISAN HANNA Fete mici SU I
POP MIHNEA Baieti mici SU I
SL
FINA AKOS Baieti mari SU III
Baieti mari SL I
Cupa ROCA ed.IV-a, 11.03.2012 STOICA MARIA 7-9 ani F. 9 I
ILCO LUCA 7-9 ani F. 9 II
CAMPEAN TONI 7-9 ani B. 8 I
CRISAN HANNA 10-12 ani 10 I
TUDORICA MARIA 10-12 ani 11 II
BOGOS IOANA 10-12 ani 11 III
FOGARASSY NANDOR 10-12 ani 12 I
SALANTA ANDREI 10-12 ani 12 III
CIUCIUC BOGDAN 12-14 ani 12 III
POP MIHNEA 12-14 ani 13 I
FINA AKOS 15-19 ani 15 I
SOMESAN TUDOR 15-19 ani 19 II
Cupa GEBEFUGI, 14.03.2012 GARBO ANA n.2005-2006 7 I
DRAGOMIRESCU ELENA n.2005-2006 7 III
FINA AGATHA n.2005-2006 7 II
CRISAN HANNA n.2001-2002 10 II
STOICA MARIA n.2003-2004 9 III
TUDORICA MARIA n.1999-2000 11 II
CAMPEAN TONI n.2003-2004 8 III
BOTEZAN BOGDAN n.2003-2004 9 I
GARBO ANDREI n.2003-2004 9 II
POP MIHNEA n.1999-2000 13 I
FOGARASSY NANDOR n.1999-2000 12 III
CIUCIUC BOGDAN n.1999-2000 13 II